Certifikáty

Veda pro Spillers

Veda pro Spillers

WALTHAM® Pet Nutrition Centre - naše vedecké zázemie, vďaka ktorému posúvame porozumenie výžive koní na nadčasovú úroveň. WALTHAM® spolupracuje s odborníkmi z radov veterinárov, chovateľov, vedcov a krmivarov z celého sveta. Vďaka tomu neustále prehlbujeme naše znalosti o tom, ako výživa ovplyvňuje zdravie, správanie, psychickú pohodu a výkonnosť každého koňa. S vedeckou základňou WALTHAM® Pet Nutrition Centre sme jednoducho vždy o krok napred.

100% Prírodný

100% Prírodný

Všetky naše krmivá sú stopercentne prírodné bez pridaných konzervantov a farbív. Všetky krmivá sú "GMO FREE", tzn. neobsahujú geneticky modifikované suroviny.

100% BEZPEČNOSŤ

100% BEZPEČNOSŤ

Všetky suroviny spĺňajú rovnaké štandardy ako pre ľudskú spotrebu. Denne je kontrolujeme v laboratóriu tak, aby sme sa uistili, že spĺňajú naše interné normy a normy tretích strán. Tieto procesy nás uisťujú, že krmivá sú top kvality, bezpečná pre kone a pôsobí tak, ako deklarujeme.

BETA UFAS NOPS

BETA UFAS NOPS

Certifikát BETA UFAS NOPS garantuje, že krmivá neobsahujú žiadne nepovolené alebo dopingové látky a sú v tomto ohľade bezpečná pre všetky kone štartujúce v súťažiach podľa pravidiel Medzinárodnej jazdeckej federácie (FEI) a Jockey Clubu.

GMP+

GMP+

Správna výrobná prax - medzinárodná zabezpečenie zdravotnej nezávadnosti vo všetkých fázach potravinového reťazca. Je prísnejšie, než legislatívne požiadavky a zaručuje to, že vyrobená produkcia je bezpečná pre zvieratá, ľudí a životné prostredie.

ISO 22000

ISO 22000

Systém bezpečnosti potravín - medzinárodná norma, ktorá zaručuje, že krmivá sú vyrobené s nadštandardnými požiadavkami na bezpečnosť - rovnaká ako pre ľudskú spotrebu. Zaručuje bezpečnosť potravín (krmív) ďaleko nad rámec minimálnych požiadaviek.

ISO 9001:2008

ISO 9001:2008

Systém manažérstva kvality ISO 9001: 2008 zaručuje stabilné kvalitatívnu úroveň.

KRMIVA TÝMU GBR

KRMIVA TÝMU GBR

Oficiálne dodavetel krmív reprezentačného tímu Veľkej Británie. Spillers patrí medzi oficiálne dodávateľa krmív reprezentačných tímov Veľkej Británie, USA, Írska a Španielska

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie